نظر مشتریان

این بخش گزیده ایی نطرات دانش پژوهان موسسه است که به صورت کتبی در کلاس ها جمع آوری شده


 

احساس می کنم خدا مرا دوست داشته که با موسسه آشنا شدم ، درمدت تقریبا 5ماهی که از آشنایی ام با موسسه می گذرد با شرکت در کارگاه مدیریت درون و متد سیلواتوانستم بسیاری از مشکلات زندگیم را حل کنم و به آرامش برسم . همچنین اعتماد به نفسم تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و از نظر روحی  بسیار قوی تر شده ام . روابطم با اطرفیانم بهبود یافته و روحیه و حتی رفتار فرزندم نیز بهتر شده است . با شرکت در این کارگاه ها و فراگرفتن تکنیک ها ، توانایی حل مسایل مختلف را به دست آورده ام که به نظر من از مشاوره ی فردی در یک مورد خاص بسیار مفیدتر است .

یکی دیگر از موفقیت های بزرگ من هم مربوط به تناسب اندام است که با تکنیک ها و متد ذهنی و بدون رژیم های طاقت فرسا به یاری خدا توانستم در مدت سه هفته مقدار مقابل توجهی ( 10 سانت) سایز کم کنم.

از استادانم خانم خیرخواه و آقای غفوری برای کمک ها و آموزش هایشان بسیار ممنون و متشکرم.

خانم ن . سیف الهی
خانم ن . سیف الهی
کارشناسی ارشد شیمی


 

من از سال 89 با موسسه آشنا شدم . با اینکه رشته تحصیلی مرتبط داشتم ولی کلاس ها و راهکارهای جناب آقای غفوری و خانم خیرخواه بود که مرا به اهدافم نزدیک کرد و با شرکت در کلاس های موسسه یاد گرفتم که رسیدن به هر خواسته ای ممکن است و مهم تر از همه مثبت اندیشی ، بهترین اتخابم بود.

هر مساله ای که پیش رودارید در هر زمینه ای بهترین راهکار را برای جمع گرم و صمیمی و مملو از انرژی های مثبت و کارآمد ان است.

از مدیران و استادان موسسه ممنونم ، متشکرم ، سپاسگزارم.

خانم شیما . موسوی
خانم شیما . موسوی
کارشناسی ارشد روانشناسی


تقریبا یک سال پیش، زمانی که بعد از یک طوفان عظیم در زندگیم، دچار ناامیدی و دنیایی از استرس بودم . و احساس می کردم هیچ چیز زندگیم سرجای خودش نیست، با یک الهام قلبی محکم، تصمیم گرفتم در کلاس های مدیریت درون شرکت کنم. اکنون، احساس می کنم جایگاه خودم رو پیدا کردم و واقعا خدا رو شکر می کنم که من رو در مسیر درست قرار داد و با کسانی آشنا کرد که کمکم کردند دست خودم رو بگیرم و دوباره روی پاهای خودم بایستم، ولی اینبار قوی تر و با دنیایی از آرامش و عشق و امید..
خانم پ . ف
خانم پ . ف
مهندس کامپیوتر


من در سال 1389 با موسسه آشنا شدم از آن زمان تا کنون با شرکت در کارگاه مدیریت درون و کارگاه های پیشرفته دیگر و نیز کمک گرفتن از طریق مشاوره موفق شدم زندگی خود را متحول سازم .

یادگیری تکنیک ها و متدهای بسیار سودمند به من کمک کرده تا بتوانم موفقیت های بی شماری را در راه رسیدن به اهدافم کسب کنم .

ازکمک استادان عزیزم آقای غفوری و خانم خیرخواه ( مدیران موسسه ) سپاسگزاری می کنم

خانم س . ع
خانم س . ع
طراح


من 42 سال سن دارم ، وقتی در اردیبهشت 94 مجله راز را مطالعه می کردم با موسسه آشنا شدم . در آن زمان در دنیایی از نا امیدی به سر می بردم اما با گذراندن کلاس هاس مدیریت درون و ادامه آن در مقاطع دیگر یاد گرفتم که چگونه از توانایی هایم با استفاده از مثبت اندیشی بهره لازم را ببرم . اکنون خدا را بسیار شاکرم که مرا در مسیری قرار داد که لیاقتش را دارم.
خانم آ . ج
خانم آ . ج
پرستار

محمد رضا میرحسینی 30 ساله حدود یک سال است با موسسه آشنا شدم . تا قبل از آن خودم را گم کرده و احساس می کردم تکلیفم در زندگی با خودم معلوم نیست و در دنیایی از نا امیدی به سر می بردم. تا اینکه در این مسیر قرار گرفتم و با شرکت در کارگاه ها خودم را تا حدود زیادی پیدا کردم و در حال حاضر آرامش را بهترین شکل تجربه می کنم.
آقای محمد رضا میرحسینی
آقای محمد رضا میرحسینی
شغل آزاد

تماس با ما

راه های ارتباط با ما :

021-44263250

021-44386932 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

        

برچسب های محبوب

نمایش تعداد مطالب
187124

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آدرس جدید

تهران ، بلوار مرزداران 

بین بلوار آریافر و خیابان سرسبز

پلاک 36 - طبقه اول

درباره ما

برگزار کننده کارگاه های تحول ذهن و زندگی

  • کمک به بالا رفتن قدرت جذب در روابط
  • آموزش نفوذ کلام و تأثیر مثبت بر دیگران
  • کمک به افزایش اعتماد به نفس
  • ارائه راهکار جهت مدیریت افکار،احساسات
  • ارائه راهکار جهت مدیریت خشم و استرس
  • ارائه راهکار جهت رهایی از گذشته آزار دهنده